pirmadienis, spalio 28

Sunday lunch    Tęsiant neatrastų receptų ciklą šis vienas tokių, kurį noriu parodyti dėl ryškių spalvų ir nepaprasto skonio. Receptas improvizuotas, kiek vogtas iš įdarytų pomidorų...

3 paprikoms įdaryti prireiks:

 • 3 vidutinių paprikų
 • 150g lydyto sūrio
 • 4 dideli šaukštai majonezo
 • kažkiek vištos file
 • duonos
 • prieskoninio baziliko
 • 2 skiltelių česnako

    Aš iš vakaro buvau išsivirusi vištos file, kad ji būtų atvėsusi. Darbą pradėjau paruošdama paprikas būti prikimštas: nupjoviau jų viršūnes ir išgremžiau vidų. 
    Tuomet ėmiausi įdaro: sutarkavau sūrį, sukapojau česnako skilteles, supjausčiau vištos file,duoną... duoną rinkausi juodą su saulėgrąžomis, kad ši įneštų savo poskonį. Taigi, visus susmulkintus ingredientus subėriau į dubenį, išmaišiau "sausus" įberdama baziliko. Baigdama naudojau 4 didelius šaukštus majonezo masei "surišti". Druskos nenaudojau, nes sūrumo pojūčio pakanka nuo sūrio su majonezu. Sumaišytą masę sukimšau į paprikos vidų ir papuošiau jos kepurėle. Vuo-lią, visa tai paruošta kepti.  

    Kadangi receptas improvizuotas orkaitės temperatūrą spėjau ir kepiau šias gražuoles paprikas 150 laipsnių temperatūroje apie 25-30 min. Paprikos vietomis buvo kiek kietokos, tad patarimas ateičiai - kepti 10 minučių ilgėliau :)


   Mums šis patiekalas labai patiko, o ir sekmadienio svečias liko pamalonintas. Paprika jo "Numero uno":) 

Skanaus! 4 komentarai:

 1. Džiugu, kad įdaryti pomidorai užkrečia žmones gaminti :)) Tavo gavosi labai gražios, spalva kokia! O ir kartu su vištiena turi būti labai skanu :))

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kaip nerealiai skaniai atrodo :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. o čia tai mintis! Tik aš bandysiu geltonas paprikas, nes kitų spalvų dar neprisijaukinau prie savo skonio receptorių :D

  AtsakytiPanaikinti