sekmadienis, balandžio 13

Forest

  

       Pavasaris įsibėgėjo... darbingas pasitaikė arba mano mechanizmas sensta ir mažiau spėju per tą patį laiko matą ;D Išties... 
   Pasitikėjimas. Žinot, dažnai su pavydu pažvelgiu į absoliučiai savimi pasitikinčius žmones. Ir pradedu bloguoti, kad pavydžiu, nes čia ima lįsti aibės reikalavimų sau. Mąstau, mąstau ir dar kartą permąsčius darau, o padarius - galvoju, jog reikėjo daryti priešingai. Ir taip nuolat. Galva sukasi, akys iš paskos, o susipynus kojoms - sėdžiu ant užpakalio. Vaikštau, tarsi, apspangusi nuo to galvojimo. Vyras sako, kad aš linkus persigalvoti ir taip kenkiu tik savo pilkosioms ląstelėms... nes visi tie galvoje besisukantys scenarijai, tik pačiai neduoda rimasties. Tūkstančiai tų dalykų nė neegzistuoja, gal tik kažkur mano sąmonėje ar po ja. O dabar dar ir pavasariniai dideli žandai. O gal tik nuo saulės susitraukusios akys?..  
   Matyt, mes visi esame truputį rudnosiukai. 

Per mišką dviračiais.


4 komentarai:

 1. tu gali viską, daug ką ir bet ką ;) viskas bus anksčiau ar vėliau :)

  a va čia plačiai šypsenai išstiebti https://www.youtube.com/watch?v=_4DNpfj7xi8

  AtsakytiPanaikinti
 2. Oi, kaip tave suprantu, nes aš irgi pavydžiu labai savimi pasitikintiems žmonėms, nes mane irgi kartais kankina graužalius, o gal per dideli reikalavimai sau pačiai :) Tai gal kartais reikia į viską žvelgti paprasčiau?
  Beje sveikinamai su el. parduotuve :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Paprastume visas grožis, tik dažniausiai sudėtingiausia būna žvelgti paprasčiau. Kaip akių spalva - atsineši gimdamas, taip ir mąstymo būdas - yra, koks yra. Nors ir gali koreguoti, tačiau pamatų dolmeno neišjudinsi :)
   Ačiū, Ema :) el.parduotuvės "ištiktukas" buvo tikrų tikriausias praeito savaitgalio deimantas :)

   Panaikinti
 3. Aš pastebėjau, jog čia daugumai kūrybingų žmonių būdingas toks kuklus dūsavimas dėl kitų... O aš vis užtaikau ant citatų, kad nėra prasmės žiūrėti į kitus, lyginti save su jais - nes visi šie požymiai ir yra pavydo išraiška. Ir tos citatos tikrai gerai argumentuoja, gi rašiau apie tai: http://www.dievinu.lt/2013/11/staigmena-citata-dont-compare.html :))

  AtsakytiPanaikinti