ketvirtadienis, balandžio 26

Work. Whistle

"Svarbu, kad švilptų ir turėtų keturias skylutes" tokia svarbiausia šio darbo užduotis, o visa kita improvizacija lietuvių liaudies elementais. Nusiteikusi labai entuziastingai, juk mano rankose molis! Po daugiau nei metų pertraukos... niami - šiandien žadu visą dieną tūtuoti :}Tiesa, ar žinote, kad molis turi atmintį?

6 komentarai:

 1. kažkada lankiau skulptūrą :)) užsiiminėdavau tiesa pagrinde visokiom žvakidėm ir keistokom figurėlėm, bet smagu buvo :) molis dalykas geras :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Molis sugeba atpalaiduoti ir nuraminti, man jis be galo mielas. Studijuodama keramiką, žinoma, užsiimdavome daugiausia menine lipdyba, čia kiek pop'sas, bet pirštukams smagu :}
  Belieka dar laukti mugių :}

  AtsakytiPanaikinti
 3. O tai ir pasigamina su teisingom natom, ar daug maž? Parsivežiau aš čia tokią vieną iš Rumunijos už daug eurų, su liaudiškais motyvais...tūtuoja ką nori, nei atminties, nei tikslių natų, nei nuramina :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Šie švilpukai švilpia ir kitaip triukšmauja, bet natų teisingų tikrai neišgauna. Tai suvenyras... kurtas atsižvelgiant į amžiaus kriterijų. Vaikams tikrai nerūpi, kiek teisingai jis klykauja, svarbu, kad kelia triukšmą, o ir dūžta, vaikų rankose, jie neįtikėtinai greitai ;D Būtų bergždžias vargas. :}

  AtsakytiPanaikinti