pirmadienis, kovo 21

Murzini katinai arba pavasaris ant palangėsParėjus iš kiemo visad randi nupėduotas grindis... Žemės ir tirpstantis sniegas, dumblas ir balos. Kambaryje. Taip kvepia pavasaris. Ne snieguolėmis „Parodos“ kalne, bet dumblu. Tokiu salsvu ir šviežiu, dar nespėjusiu susimaišyti su išmetamosiomis dujomis ir tepalais. Kaip antai vėlyvą pavasarį. Patinka ši kaita. Vis giriuosi pasauliui, kad gyvename idealioje geografinėje padėtyje. Gamta čia leidžia pasidžiaugti visais keturiais metų laikais!
Šiuo metu itin pavasaris. Pasižvalgai gatvėje, o čia tiek žmonių. Jie it meškos išlindę iš savo migio... tokie dar apsunkę nuo žiemos, bet nerūpestingais žvilgsniais. Saulė išblaivo mintis nuo žiemą slėgusio nerimo. Ir gerai. Miestui tinka šurmulys. Jis paslepia grindinyje žiojinčias duobes bei byrantį nuo pastatų tinką.
Daug lauko, kelionių balomis ir garuojančios arbatos. Patinka, kad pavasaris įsikūręs ant mano palangės. Patinka, kad šiąnakt pilnatis.

5 komentarai:

 1. Kiek kitoks poziuris i pavasari, man patinka.:) nuotraukoj tavo palanges gyventojai? uzsimaniau ir as zalumo savo kambary.:)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Taip, čia tai ką dar spėjau išgelbėti nuo katinų invazijos... :D mat jie irgi mėgsta pagulėti saulutės atokaitoje, o kai dar rado "pievelės" lopinėlį ant palangės... :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. aj tie katinai, zinau kaip buna.:D ir paragaut zalumynu jie megsta.:D

  AtsakytiPanaikinti
 4. mano panašaus dydžio bazilikai, nors gal šiek tiek atsilieka, bet taip smagu bent ant palanges turėti pavasario lopinėlį :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Visiškai Tau pritariu, Mirattes... :)ypač kai už lango toks rudeniškas pavasaris.

  AtsakytiPanaikinti